| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-DROŻNEGO ZAWORU ELEKTROMAGNETYCZNEGO WŁĄCZONEGO |
| Nazwa produktu | KSV08-47A-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką 4-drogowy 3-pozycyjny gwintowan |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47CL-0-N Sterowanie włączaniem/wyłączaniem podwójnych cewek 4-drogowy 3-pozycyjny zawór elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV10-47B-0-N Wsparcie OEM ODM projekt układu hydraulicznego Chińska produkcja hydraulicznego zaworu |
|---|---|
| Otwór do otworów | Otwór VC10-4 |
| Ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Maksymalnie 22,7 l/min (6 gal/min) przy 207 barach (3000 psi), maksymalnie 328 ml/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N zawór elektromagnetyczny typu kasetowego, podwójne złącze hydrauliczne 5-drogowy 3-poz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | 2-6 zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie nominalne 250 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maks. 350 barów |
| Typ zaworu | zawór magnetyczny 2 pozycji i 6 dróg |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali,żelaza lub aluminium lub materiał wymagany |
| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 35 Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter lub zawór równoważący lub podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrot |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KPV72-31 2-pozycyjny, 3-drogowy proporcjonalny zawór przepływu VC12-3 Hydraforce i hydrauliczny zawó |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór centralny VBCD-SE-FL, zawór przeciwrównoważący z pojedynczym lub podwójnym wkłade |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |