| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2, CV10, CV12...różne otwory dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | Zawór jednokierunkowy |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Produkt | KQHF28H1-25/60 hydrauliczny elektrozawór ze złączem DG lub ER Korpus zaworu stalowy 24V 12V |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Produkt | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Nazwa produktu | dwa zawory magnetyczne w banku 6 w kierunku 2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 100 l/min |
| napięcie zaworu magnetycznego | DC27V±15% |
| typ gniazda | ER DT04-2P |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa przepływu |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 lpm |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa hydraulicznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |