| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowe otwory próżniowe VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie znamionowe 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ nominalny 30 l/min |
| Zasada działania | typ zaworu kontrolnego jednokierunkowego |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz proporcjonalny 2-2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2S |
| Współczynnik ciśnienia | 210 barów (3000 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Do 20 l/min, mniej niż 5 kropli/min w temperaturze 210 barów (3000 psi) |
| Zasada działania | 70 Hz |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów, 350 barów, 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | KPV72-30A zawór magnetyczny hydrauliczny, zawór przepływowy proporcjonalny, łącznik ER DG 12V 24V 13 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | KSP08-25-0-N hydrauliczny elektrozawór z funkcją kierunkową, zawór proporcjonalny, proporcjonalny za |
|---|---|
| Otwór do otworów | 3-4 16 UNF |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KPR58-38A-0-N Różne hydrauliczne zawory redukujące ciśnienie Hydrforce, Redukujące ciśnienie słonecz |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 390 barów (5700 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maks. 18 l/min |
| Zasada działania | trójdrogowy zawór suwakowy |