| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | KSQMV-B jednokierunkowy zawór, jednokierunkowy rurkowy zawór gazu, jednokierunkowy zawór gazu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Typ rurowy |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | VBCD-SEA jednokartonkowy zawór stalowy zawór równowagi nadwozia, podwójny zawór reliefowy zawór nadc |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | zestaw zaworu równoważącego |
| Materiał zaworu | Korpus zaworu ze stali |
| Nazwa produktu | zawór przeciwważeniowy obsługiwany przez pilota |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu KLCD 3/8 DEFL z wysokiej jakości stali z powierzchnią ze stopu cynku G3/8 Zawór Overce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 bar materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 barów w przypadku materiału aluminiowego |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Zawór równoważący z podwójnym pilotem o różnej wielkości gwintu i przepływie 20-180 l |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 0Barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-24L-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z gwintowanym wkładem ze złączem DG ER 12V lub 2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów, ciśnienie w 1 porcie: 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |