| Nazwa produktu | KSV10-47BL-0-N czteroportowy zawór suwakowy + standardowy zawór hydrauliczny z dwoma złączami można |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny KSV10-47CL-0-N 4-portowy, 3-drogowy, taki sam z gwintowanym zaworem elektro |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Funkcja | 4-drogowy, 3-pozycyjny zawór odcinający |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N Indywidualny zawór elektromagnetyczny typu kasetowego z portem olejowym z czterokieru |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N z podwójną cewką, złączem ER lub DG, hydrauliczny zawór elektromagnetyczny 5-portowego |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N zawór elektromagnetyczny typu kasetowego, podwójne złącze hydrauliczne 5-drogowy 3-poz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N wielkogabarytowy elektrozawór kasetowy z 5-portowym wtykiem suwakowym w 3-pozycyjnym z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | 2-6 zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie nominalne 250 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maks. 350 barów |
| Typ zaworu | zawór magnetyczny 2 pozycji i 6 dróg |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali,żelaza lub aluminium lub materiał wymagany |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy ciśnienia i zawór bezpieczeństwa |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy ciśnienia i zawór bezpieczeństwa |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |