| Nazwa produktu | KSV10-25-0-N VC10-2 zawór elektromagnetyczny hydrauliczny wnękowy dwudrogowy dwupołożeniowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór elektromagnesu z 2 pozycją 3 drogi kontrola oleju odcięcie zaworu wnęki hydraforc |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 3 DROGOWA |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | ZAWOROWA SILNIKA |
| Materiał zaworu | QT500-7 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający KSPC-G1/4-FL z pilotowanym zaworem zwrotnym o rozmiarze gwintu G1/4 |
|---|---|
| Zastosowanie | Zastosowania układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Zawór odcinający do montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | Wykonany ze stali korpus zaworu QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N zawór elektromagnetyczny typu kartridżowego do portu oleju hydraulicznego z czterodro |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 barów |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Materiał stalowy 351 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału aluminiowego 211 bar |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | AT500-7 / 6061-6T |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 35MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 barów |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-FL pilot operacji zaworu overcenter z podwójnym zaworu równowagi na bazie stalowego korpusu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | korpus stalowy 35Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa i 209Mpa, zależy od korpusu zaworu |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | 2-6 zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 250 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 310 barów |
| Typ zaworu | zawór magnetyczny z włączonym / wyłączonym |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |