| Nazwa produktu | KSV08-40L-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4 PORTY, 2 POZYCJE ZŁĄCZE DIN43650 LUB ER DT04-2P |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na min |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | Zawór hydrauliczny KSV10-44, bezpośredniego działania, 2-pozycyjny, 4-kierunkowy, sterowanie |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 360 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 25L na minutę |
| Zasada działania | 3 pozycje 5-kierunkowe |
| Nazwa produktu | KSV10-43-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4-DROGOWE 2-POZYCYJNE Zawory, Elektromagnetyczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 23 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-DROŻNEGO ZAWORU ELEKTROMAGNETYCZNEGO WŁĄCZONEGO |
| Nazwa produktu | KSV08-47A-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką 4-drogowy 3-pozycyjny gwintowan |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47AL-0-N ER lub DG dwucewkowy zawór sterujący on-off czterodrogowy, trójpozycyjny |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maksymalnie 328 ml/min przy 210 barach |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47BL-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójnym złączem DIN43650 lub gwintowany zaw |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maksymalnie 328 ml/min przy 210 barach |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47DL-0-N wszelkiego rodzaju elektrozawór z wtyczką, standardowy zawór kasetowy z podwójną cewk |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Pozycja 4-kierunkowa 3 |
| Nazwa produktu | KSV10-47AL-0-N z wnęką Hydraforce VC10-2 podwójna cewka 3-pozycyjny 4-drogowy elektrozawór suwakowy |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20L/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |