| Nazwa produktu | Wysokociśnieniowy prosty zawór kulowy HBKH, hydrauliczny zawór odcinający, dostosowany hydrauliczny |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min lub żądany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu ze stali SBKH QT500-7 z obróbką powierzchniową wysokociśnieniowego zaworu kulowego ze |
|---|---|
| typy | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min lub żądany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy do montażu na płycie SPKH, Zawór kulowy montowany na kolektorze, hydrauliczny zawór odc |
|---|---|
| typy | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20L/40L/60l/80L/Min lub wymagany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny 2-drogowy stalowy zawór kulowy SPKH, zawór odcinający wysokiego ciśnienia |
|---|---|
| typy | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20L/40L/60l/80L/Min lub wymagany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | Blok zaworów hydraulicznych Factory Direct do dużych urządzeń mechanicznych |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360 barów / 230 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 38 MPa/ 23 MPa |
| typ zaworu 1 | Zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawory redukujące ciśnienie wkładów |
| Nazwa produktu | Zawór magnetyczny typu wkładu KSF12-23-0-N, zawór magnetyczny typu wkładu z naciągiem ER DG DL |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-24L-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z gwintowanym wkładem ze złączem DG ER 12V lub 2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów, ciśnienie w 1 porcie: 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-24-0-N VC10-2 hydrauliczny zawór elektromagnetyczny wnękowy z dwukierunkowym, dwupozycyjnym |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV12-24-0-N hydrauliczny zawór magnetyczny do koparki, otwór do otworu VC12 z walcowanym zaworem ma |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 76 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |