| Nazwa produktu | KPRDB zawór obniżający ciśnienie zawór obniżający ciśnienie, zawór uwalniający ciśnienie z wkładu se |
|---|---|
| Wgłębienie | T-11A |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 40 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | VBCD-DE Podwójny wkład z przepływem 40L 60L hydrauliczny zawór przeciwważeniowy z stalowym blokem za |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar dla stalowej karoserii zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Materiał | VRSD Pilot obsługuje zawór zwrotny, podwójny zawór bezpieczeństwa wyprodukowany w Chinach, hydraulic |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | Płyta / Rurka / Kołnierz |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Materiał | VRSL z układem hydraulicznym korpusu zaworu o małych rozmiarach, wykorzystującym sterowany pilotem z |
|---|---|
| Zastosowanie | zastosowanie części zamiennych do układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Dostępne płyty/rury/flansze |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 próżnia standardowa |
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 60 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 164 ml |
| Zasada działania | 3 pozycje 5-kierunkowe |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór centralny VBCD-SE-FL, zawór przeciwrównoważący z pojedynczym lub podwójnym wkłade |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 standardowa całość |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35 MPa |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |