| Nazwa produktu | Zawór zwrotny sterowany pilotem KDPC05-G3/8, hydrauliczny zawór blokujący z pojedynczym lub podwójny |
|---|---|
| Zastosowanie | części maszyn układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Typ rurowy |
| Materiał korpusu zaworu | QT500-7 |
| Media | Olej |
| Materiał | Hydrauliczny zawór odcinający kołnierzowy VRSL-FL, zawór zwrotny sterowany pilotem o przepływie 50 l |
|---|---|
| Zastosowanie | części maszyn hydraulicznych |
| Rodzaj połączenia | typ montażu płytowego lub typ rurowy |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Zawór magnetyczny typu wkładu KSF12-23-0-N, zawór magnetyczny typu wkładu z naciągiem ER DG DL |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-24L-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z gwintowanym wkładem ze złączem DG ER 12V lub 2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów, ciśnienie w 1 porcie: 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV08-35L-0-N 3-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny z wtyczką, hydrauliczny zawór elektroma |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20L/min |
| Zasada działania | Typ 3-drożny, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N Indywidualny zawór elektromagnetyczny typu kasetowego z portem olejowym z czterokieru |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N zawór elektromagnetyczny typu kasetowego, podwójne złącze hydrauliczne 5-drogowy 3-poz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 2-DROŻNY 2-POZYCYJNY |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 360 barów |
| Przepływ znamionowy | 114 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N zawór elektromagnetyczny typu kartridżowego do portu oleju hydraulicznego z czterodro |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |