| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | Trzy pozycje, dwie drogi. |
| Nazwa produktu | KPRDB-LAN Zawór obniżający ciśnienie ze standardowym otworem otworem T-11A |
|---|---|
| Wgłębienie | T-11A |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 40 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KLCD VBCD G3/4DE-A hydrauliczny zawór nadcentralny, z G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 podwójnym wkładem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływu | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | KLCD-1-2DE z dwoma zaworami równoważącymi, zaworem centralnym G1/2 z podwójnymi wkładami |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływu | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL G1/2, wykonany w Chinach, pojedynczy zawór równoważący ze |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów dla materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 210 barów dla materiałów aluminiowych |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | Stal lub aluminium |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór blokujący KDPS5A1-G3/8-FL z pojedynczym wkładem, z jednym pilotowanym zaworem zwr |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | typu rurowego lub płytowego |
| Cechy | Obróbka materiału QT500-7 |
| Media | Używanie oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Zawór hydrauliczny VRDD z podwójnym wkładem i gwintem G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 sterowany pilotem |
|---|---|
| Zastosowanie | Części hydrauliczne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego lub płytowego |
| Materiał korpusu zaworu | Materiał bloku zaworowego QT500-7 |
| Media | Zawór kontrolny oleju |
| Nazwa produktu | KSV10-24-0-N VC10-2 hydrauliczny zawór elektromagnetyczny wnękowy z dwukierunkowym, dwupozycyjnym |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV08-30L-0-N hydrauliczny elektrozawór trójdrogowy dwupozycyjny ER DT04-2P 12V lub 24V |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |