| Nazwa produktu | VBCD-SE-FLV jeden zawór równoważący ze stalowym blokiem QT500-7 z zaworem środkowym z cynku i stopu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Stal QT500-7: 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Aluminium 6061-T6: 210 barów |
| Typ zaworu | zawór centralny / zawór równoważący / zawór zwrotny z podwójnym zwrotem, zawór centralny z pojedyncz |
| Materiał zaworu | Stal lub aluminium |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | pojedynczy zawór równoważący |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 35 Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter lub zawór równoważący lub podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrot |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | zawór przeciwważeniowy obsługiwany przez pilota |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | ZAWOROWA SILNIKA |
| Materiał zaworu | QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-SEA G1/4 G1/2 G3/8 G3/4 zawór centralny, hydrauliczny zawór równoważący z jednym lub dwoma wkła |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35 MPa/21 MP |
| Typ zaworu | nad zaworem środkowym |
| Materiał zaworu | stali |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu KLCD 3/8 DEFL z wysokiej jakości stali z powierzchnią ze stopu cynku G3/8 Zawór Overce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 bar materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 barów w przypadku materiału aluminiowego |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KSV08-33L-0-N standardowy gwintowany zawór elektromagnetyczny z wkładem z hydraforce 24 V 12 V zamia |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3-drogowa, 2-pozycyjna wtyczka w elektrozaworze |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N wielkogabarytowy elektrozawór kasetowy z 5-portowym wtykiem suwakowym w 3-pozycyjnym z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |