| Nazwa produktu | Zespół zasilania olejem sterującym z kolektorami zaworów ze stali lub aluminium z akumulatorem membr |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Stalowy korpus zaworu z zestawem zasilania olejem pilotowym akumulatora membranowego wyprodukowanym |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukujący ciśnienie naboju |
| Nazwa produktu | Zawór oleju do koparki hydraulicznej, zestaw zasilania olejem pilotowym, aluminiowy korpus zaworu z |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Niestandardowa konstrukcja układu hydraulicznego, zbiorniki zawodowe z zawórem magnetycznym, stalowe |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350bar dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | elektrozawory wkładów hydraulicznych |
| zawór typu 2 | pressure reduce valve. zawór redukcyjny ciśnienia. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Rozdzielacze zaworów hydraulicznych, z akumulatorem membranowym, stalowym korpusem zaworu, zaworem p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Zestaw oleju sterującego koparki ze stalowym lub aluminiowym korpusem zaworu z zaworem redukcyjnym c |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Aluminiowe kolektory elektrozaworów hydraulicznych 6061-T6 z grupą zaworów akumulatora membranowego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KLCD G3/8 DEFL podwójny pilotowy zawór zwrotny na bazie stali QT500-7 korpus zaworu z zaworem równow |
|---|---|
| rozmiar otworu olejowego | G3/8 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | ze stopem cynkowo-niklowym 30L 60L 95L hydrauliczny zawór centrujący, zawór przeciwwagi typu VBSO |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | Zawór przeciwwagarowy |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |