| Nazwa produktu | Indywidualny projekt układu hydraulicznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 360 barów dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 220 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | wtyczki do zaworów elektromagnetycznych |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia. zawór elektromagnetyczny proporcjonalny |
| Nazwa produktu | Grupa zaworów zasilania olejem pilotowym z korpusem ze stali QT500-7 Zawór pilotowy zasilania olejem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Stalowy blok zaworowy QT500-7 z zestawem zasilania olejem pilotowym akumulatora membranowego koparki |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-FL pilot operacji zaworu overcenter z podwójnym zaworu równowagi na bazie stalowego korpusu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | konstrukcja stalowa 350bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa i 210Mpa, w zależności od nadwozia zaworu |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-FL pilot operacji zaworu overcenter z podwójnym zaworu równowagi na bazie stalowego korpusu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | korpus stalowy 35Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa i 209Mpa, zależy od korpusu zaworu |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | Zestaw jednokierunkowego hydraulicznego zaworu odcinającego VRSL z małym pilotowym zaworem zwrotnym |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | rury lub płyty |
| Cechy | Materiał stalowy |
| Media | płynne media olejowe |
| Nazwa produktu | Zestaw jednokierunkowego hydraulicznego zaworu odcinającego VRSL z małym pilotowym zaworem zwrotnym |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | rury lub płyty |
| Cechy | Materiał stalowy |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Materiał | surowiec QT500-7 |
| Opakowanie | Karton/drewniane pudełko/paleta lub zgodnie z żądaniem |
| Nazwa produktu | dostawa oleju pilotowego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | KSV08-31L-0-N zawór nabojowy sterowany elektromagnetycznie, hydrauliczna 3-drogowa 2-pozycyjna wtycz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |