| Nazwa produktu | Zawór kulowy prosty BKH z gwintem G1/2 G3/4, wysokociśnieniowe zawory odcinające typu BHK |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 bar = 31,5 MPA |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | z wycięciem zaworu zawór kulkowy |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 Hydrauliczny zawór przeciwwybuchowy, dostosowany hydrauliczny zawór blokujący, zawór ov |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 55 MPa |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | Sześciokątny zawór magnetyczny z drugą pozycją |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 25 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 31MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Nazwa produktu | K28DCF08-10-210 Zawór magnetyczny 8-drogowy 2-pozycyjny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 21MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | Zawór centrujący VBCD |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór zwrotny KLDC 1/2DF/FL z podwójnym zaworem zwrotnym o rozmiarze gwintu G1/2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 35MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 0Barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KLCD VBCD G3/4DE-A hydrauliczny zawór nadcentralny, z G1/2 G3/8 G3/4 G1/4 podwójnym wkładem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływów | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |
| Nazwa produktu | KSV08-33L-0-N standardowy gwintowany zawór elektromagnetyczny z wkładem z hydraforce 24 V 12 V zamia |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3-drogowa, 2-pozycyjna wtyczka w elektrozaworze |
| Nazwa produktu | KSV08-40L-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4 PORTY, 2 POZYCJE ZŁĄCZE DIN43650 LUB ER DT04-2P |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na min |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |