| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Zawór równoważący z podwójnym pilotem o różnej wielkości gwintu i przepływie 20-180 l |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 0Barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-24L-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z gwintowanym wkładem ze złączem DG ER 12V lub 2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów, ciśnienie w 1 porcie: 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |
| Nazwa produktu | KSV08-30L-0-N hydrauliczny elektrozawór trójdrogowy dwupozycyjny ER DT04-2P 12V lub 24V |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-33L-0-N standardowy gwintowany zawór elektromagnetyczny z wkładem z hydraforce 24 V 12 V zamia |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3-drogowa, 2-pozycyjna wtyczka w elektrozaworze |
| Nazwa produktu | KSV08-35L-0-N 3-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny z wtyczką, hydrauliczny zawór elektroma |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20L/min |
| Zasada działania | Typ 3-drożny, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV10-34L-0-N trójdrożna pozycja twp włączona i wyłączona hydrauliczny zawór elektromagnetyczny hydr |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | KSV10-3L-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z 2-pozycyjnym, 3-drogowym zaworem odcinającym ko |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 3 DROGOWA |