| Nazwa produktu | KSV10-47AL-0-N z wnęką Hydraforce VC10-2 podwójna cewka 3-pozycyjny 4-drogowy elektrozawór suwakowy |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20L/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Produkt | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór blokujący KDPS5A1-G3/8-FL z pojedynczym wkładem, z jednym pilotowanym zaworem zwr |
|---|---|
| Zastosowanie | układ zaworów hydraulicznych |
| Rodzaj połączenia | typ rurowy / typ płytowy |
| Cechy | Obróbka materiału QT500-7 |
| Media | płynne media olejowe |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Materiał stalowy 351 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału aluminiowego 211 bar |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | AT500-7 / 6061-6T |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Materiał stalowy 351 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału aluminiowego 211 bar |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | 2 pozycja 6 sposób |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Pochodzenie | Chiny (część lądowa |
| Nazwa produktu | dostawa oleju pilotowego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa przepływu |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 lpm |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |