| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający VRSD z pojedynczym wkładem i sterowanym pilotem zaworem zwrotnym G1/2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe/komercyjne/mieszkaniowe |
| Rodzaj połączenia | Płytowy/rurowy |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór blokujący KDPS5A1-G3/8-FL z pojedynczym wkładem, z jednym pilotowanym zaworem zwr |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | typu rurowego lub płytowego |
| Cechy | Obróbka materiału QT500-7 |
| Media | Używanie oleju płynnego |
| Nazwa produktu | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Materiał | surowiec QT500-7 |
| Opakowanie | Karton/drewniane pudełko/paleta lub zgodnie z żądaniem |
| Nazwa produktu | KSPC-G1/4 OEM ODM dostępny pilotem sterowany zawór kontrolny, podwójny zawór reliefowy na stalowej k |
|---|---|
| Zastosowanie | Zastosowania układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Zawór odcinający do montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | Wykonany ze stali korpus zaworu QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający KSPC-G1/4-FL z pilotowanym zaworem zwrotnym o rozmiarze gwintu G1/4 |
|---|---|
| Zastosowanie | Zastosowania układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Zawór odcinający do montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | Wykonany ze stali korpus zaworu QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV08-30L-0-N hydrauliczny elektrozawór trójdrogowy dwupozycyjny ER DT04-2P 12V lub 24V |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV10-3L-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z 2-pozycyjnym, 3-drogowym zaworem odcinającym ko |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 3 DROGOWA |
| Nazwa produktu | KSV08-47DL-0-N wszelkiego rodzaju elektrozawór z wtyczką, standardowy zawór kasetowy z podwójną cewk |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Pozycja 4-kierunkowa 3 |