| Nazwa produktu | KSV08-47C-0-N ELEKTROZAWÓR WKŁADOWY 3 POZYCYJNY, 4 PORTOWY CENTRUM ZAMKNIĘTY Sterowanie włącznikiem/ |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47AL-0-N ER lub DG dwucewkowy zawór sterujący on-off czterodrogowy, trójpozycyjny |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maksymalnie 328 ml/min przy 210 barach |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N wielkogabarytowy elektrozawór kasetowy z 5-portowym wtykiem suwakowym w 3-pozycyjnym z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | Zawór centrujący VBCD |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KLCD-1-2DE z dwoma zaworami równoważącymi, zaworem centralnym G1/2 z podwójnymi wkładami |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływu | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy ciśnienia i zawór bezpieczeństwa |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 standardowa całość |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35 MPa |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy ciśnienia i zawór bezpieczeństwa |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |
| Nazwa produktu | sześciokrętowy zawór magnetyczny 2 pozycji |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 25 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 31MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Nazwa produktu | KPR58-38A-0-N Zawór obniżający ciśnienie z otworem do otworu VC08-3 standardowy zawór obniżający ciś |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 390 barów (5700 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maks. 18 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |