| Nazwa produktu | KSV10-47DL-0-N Podłącz 4-kierunkową, 3-pozycyjną hydrauliczną standardową wnękę VC10 zamiast zaworu |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV10-47B-0-N Wsparcie OEM ODM projekt układu hydraulicznego Chińska produkcja hydraulicznego zaworu |
|---|---|
| Otwór do otworów | Otwór VC10-4 |
| Ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Maksymalnie 22,7 l/min (6 gal/min) przy 207 barach (3000 psi), maksymalnie 328 ml/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Produkt | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Nazwa produktu | KPV72-31 2-pozycyjny, 3-drogowy proporcjonalny zawór przepływu VC12-3 Hydraforce i hydrauliczny zawó |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | Produkcja hydraulicznych zaworów elektromagnetycznych proporcjonalnych, zaworów redukcyjnych proporc |
|---|---|
| Wgłębienie | zgodnie z życzeniem klienta |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów / 350 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | KPV72-30 2-pozycyjny 3-drożny zawór VC12-3 proporcjonalny do przepływu wnękowego Hydraforce i hydrau |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 2-DROŻNY 2-POZYCYJNY |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 360 barów |
| Przepływ znamionowy | 114 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | Proporcjonalny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Otwór wgłębienia zaworu | TC05013 |
| Ciśnienie nominalne | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Znamionowe natężenie przepływu | 10 l/min, patrz wykres skuteczności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KSV08-30 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 35MPa |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |