| Nazwa produktu | Proporcjonalny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Otwór wgłębienia zaworu | TC06025 |
| Ciśnienie nominalne | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Znamionowe natężenie przepływu | 5 l/min, patrz tabela wydajności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | Proporcjonalny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Otwór wgłębienia zaworu | TC05013 |
| Ciśnienie nominalne | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Znamionowe natężenie przepływu | 10 l/min, patrz wykres skuteczności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | KPR50-38A-0-N Hydrauliczny zawór redukcyjny ciśnienia serii Sun i Hydraforce |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | Zawór trójdrogowy |
| Nazwa produktu | KPRDB-LAN Zawór obniżający ciśnienie ze standardowym otworem otworem T-11A |
|---|---|
| Wgłębienie | T-11A |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 40 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KSPC10-G1/2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Materiał | surowiec QT500-7 |
| Opakowanie | Karton/drewniane pudełko/paleta lub zgodnie z żądaniem |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N dwukierunkowa dwukierunkowa wtyczka hydrauliczna w zaworze magnetycznym,-2-2 zawor magn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | KSV08-47C-0-N ELEKTROZAWÓR WKŁADOWY 3 POZYCYJNY, 4 PORTOWY CENTRUM ZAMKNIĘTY Sterowanie włącznikiem/ |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47CL-0-N Sterowanie włączaniem/wyłączaniem podwójnych cewek 4-drogowy 3-pozycyjny zawór elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |