| Nazwa produktu | KPV72-30A zawór magnetyczny hydrauliczny, zawór przepływowy proporcjonalny, łącznik ER DG 12V 24V 13 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 Obudowa zaworów w wykonaniu Ex Ex-m i obudowa ognioszczelna Ex-t Hydrauliczny zawór prz |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 55 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Wysokie ciśnienie 550 barów |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Materiał QT500-7 |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N dwukierunkowa dwukierunkowa wtyczka hydrauliczna w zaworze magnetycznym,-2-2 zawor magn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | KSV10-24-0-N VC10-2 hydrauliczny zawór elektromagnetyczny wnękowy z dwukierunkowym, dwupozycyjnym |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF16-22-0-N Hydraforce Wymiana standardowa zawór elektromagnesu hydraulicznego z dwoma drogami dwom |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV08-30L-0-N hydrauliczny elektrozawór trójdrogowy dwupozycyjny ER DT04-2P 12V lub 24V |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV10-3L-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z 2-pozycyjnym, 3-drogowym zaworem odcinającym ko |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 3 DROGOWA |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-DROŻNEGO ZAWORU ELEKTROMAGNETYCZNEGO WŁĄCZONEGO |
| Nazwa produktu | KSV08-47A-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką 4-drogowy 3-pozycyjny gwintowan |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |