| Nazwa produktu | KSV12-24-0-N hydrauliczny zawór magnetyczny do koparki, otwór do otworu VC12 z walcowanym zaworem ma |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 76 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-34L-0-N trójdrożna pozycja twp włączona i wyłączona hydrauliczny zawór elektromagnetyczny hydr |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | KSV12-34-0-N elektromagnetyczny zawór sterujący przepływem, elektromagnetyczny zawór hydrauliczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | KSV08-47C-0-N ELEKTROZAWÓR WKŁADOWY 3 POZYCYJNY, 4 PORTOWY CENTRUM ZAMKNIĘTY Sterowanie włącznikiem/ |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47BL-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójnym złączem DIN43650 lub gwintowany zaw |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maksymalnie 328 ml/min przy 210 barach |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N zawór elektromagnetyczny typu kasetowego, podwójne złącze hydrauliczne 5-drogowy 3-poz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KPV72-31 2-pozycyjny, 3-drogowy proporcjonalny zawór przepływu VC12-3 Hydraforce i hydrauliczny zawó |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 240 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |
| Nazwa produktu | Produkcja hydraulicznych zaworów elektromagnetycznych proporcjonalnych, zaworów redukcyjnych proporc |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 240 barów / 350 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Płynny olej |
| Parametry elektryczne | zgodnie z żądaniem |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny sterujący przepływem KSV08-30-0-N, zawór elektromagnetyczny hydrauliczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-3 |
| Odporność na ciśnienie | 360 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór elektromagnesu z 2 pozycją 3 drogi kontrola oleju odcięcie zaworu wnęki hydraforc |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 3 DROGOWA |