| Nazwa produktu | KSXS08S-60-350 Wykonany przez firmę Kaienli zawór zwrotny sterowany pilotem, kolektory z zaworem odc |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny sterujący przepływem KSV08-34-0-N, zawór elektromagnetyczny hydrauliczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-3 |
| Odporność na ciśnienie | 360 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | KSV08-24L-0-N hydrauliczny zawor magnetyczny z wkładem, dwukierunkowy zawor magnetyczny typu nawiaso |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |
| Nazwa produktu | KSV08-33L-0-N standardowy gwintowany zawór elektromagnetyczny z wkładem z hydraforce 24 V 12 V zamia |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3-drogowa, 2-pozycyjna wtyczka w elektrozaworze |
| Nazwa produktu | KSV08-35L-0-N 3-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny z wtyczką, hydrauliczny zawór elektroma |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20L/min |
| Zasada działania | Typ 3-drożny, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV10-34-0-N Standardowy elektrozawór hydrauliczny ze złączem DG DIN43650, zawór hydrauliczny regulu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | KSV10-43-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4-DROGOWE 2-POZYCYJNE Zawory, Elektromagnetyczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 23 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | KSV10-47AL-0-N z wnęką Hydraforce VC10-2 podwójna cewka 3-pozycyjny 4-drogowy elektrozawór suwakowy |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20L/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny KSV10-47CL-0-N 4-portowy, 3-drogowy, taki sam z gwintowanym zaworem elektro |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Funkcja | 4-drogowy, 3-pozycyjny zawór odcinający |