| Nazwa produktu | Zawór hydrauliczny KSV10-44, bezpośredniego działania, 2-pozycyjny, 4-kierunkowy, sterowanie |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 360 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 25L na minutę |
| Zasada działania | 3 pozycje 5-kierunkowe |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-DROŻNEGO ZAWORU ELEKTROMAGNETYCZNEGO WŁĄCZONEGO |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny sterujący przepływem KSV08-30-0-N, zawór elektromagnetyczny hydrauliczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-3 |
| Odporność na ciśnienie | 360 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 2-pozycyjny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 11,4 l/min |
| Zasada działania | cztery pozycje dwukierunkowe (jednoręczny stożek, zwykle zamknięty) |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N zawór elektromagnetyczny typu kartridżowego do portu oleju hydraulicznego z czterodro |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | 2-6 hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 25MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 31MPa |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz proporcjonalny 2-2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2S |
| Współczynnik ciśnienia | 210 barów (3000 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Do 20 l/min, mniej niż 5 kropli/min w temperaturze 210 barów (3000 psi) |
| Zasada działania | 70 Hz |
| Nazwa produktu | KSP08-25-0-N hydrauliczny elektrozawór z funkcją kierunkową, zawór proporcjonalny, proporcjonalny za |
|---|---|
| Otwór do otworów | 3-4 16 UNF |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KSQMV-B jednokierunkowy zawór, jednokierunkowy rurkowy zawór gazu, jednokierunkowy zawór gazu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Typ rurowy |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Zawór magnetyczny typu wkładu KSF12-23-0-N, zawór magnetyczny typu wkładu z naciągiem ER DG DL |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |