| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 300 ml/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 2-6 hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 25MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 31MPa |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz proporcjonalny 2-2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2S |
| Współczynnik ciśnienia | 210 barów (3000 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Do 20 l/min, mniej niż 5 kropli/min w temperaturze 210 barów (3000 psi) |
| Zasada działania | 70 Hz |
| Nazwa produktu | KSP08-25-0-N hydrauliczny elektrozawór z funkcją kierunkową, zawór proporcjonalny, proporcjonalny za |
|---|---|
| Otwór do otworów | 3-4 16 UNF |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KSQMV-B jednokierunkowy zawór, jednokierunkowy rurkowy zawór gazu, jednokierunkowy zawór gazu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Typ rurowy |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Zawór magnetyczny typu wkładu KSF12-23-0-N, zawór magnetyczny typu wkładu z naciągiem ER DG DL |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | KSV08-47C-0-N ELEKTROZAWÓR WKŁADOWY 3 POZYCYJNY, 4 PORTOWY CENTRUM ZAMKNIĘTY Sterowanie włącznikiem/ |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47BL-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójnym złączem DIN43650 lub gwintowany zaw |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maksymalnie 328 ml/min przy 210 barach |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47CL-0-N Sterowanie włączaniem/wyłączaniem podwójnych cewek 4-drogowy 3-pozycyjny zawór elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47DL-0-N wszelkiego rodzaju elektrozawór z wtyczką, standardowy zawór kasetowy z podwójną cewk |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Pozycja 4-kierunkowa 3 |