| Nazwa produktu | KSV10-47B-0-N Wsparcie OEM ODM projekt układu hydraulicznego Chińska produkcja hydraulicznego zaworu |
|---|---|
| Otwór do otworów | Otwór VC10-4 |
| Ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Maksymalnie 22,7 l/min (6 gal/min) przy 207 barach (3000 psi), maksymalnie 328 ml/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N zawór elektromagnetyczny typu kasetowego, podwójne złącze hydrauliczne 5-drogowy 3-poz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-58C-0-N wielkogabarytowy elektrozawór kasetowy z 5-portowym wtykiem suwakowym w 3-pozycyjnym z |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-5 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnie 8 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 164 ml/min |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | 2 pozycja 6 sposób |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Pochodzenie | Chiny (część lądowa |
| Nazwa produktu | sześciokrętowy zawór magnetyczny 2 pozycji |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 25 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 31MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Nazwa produktu | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 100 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Pochodzenie | Chiny kontynentalne |
| Produkt | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Nazwa produktu | dwa zawory magnetyczne w banku 6 w kierunku 2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 100 l/min |
| napięcie zaworu magnetycznego | DC27V±15% |
| typ gniazda | ER DT04-2P |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa hydraulicznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |