| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | Zawór odciągający KRV-S08 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 35MB |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 30 lpm |
| Filtr | w ramach poziomu NAS9 |
| Materiał | VRSE G1/2 G1/4 wielkość nici jednopilotowy zawór kontrolny, jeden zawór kontrolny hydrauliczne bloka |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | Dostępne płyty/rury/flansze |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju |
| Nazwa produktu | KSV08-40L-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4 PORTY, 2 POZYCJE ZŁĄCZE DIN43650 LUB ER DT04-2P |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na min |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 5-drogowy, 3-pozycyjny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 164 ml |
| Zasada działania | 3 pozycje 5-kierunkowe |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 2-DROŻNY 2-POZYCYJNY |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 360 barów |
| Przepływ znamionowy | 114 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | dwa zawory magnetyczne w banku 6 w kierunku 2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 100 l/min |
| napięcie zaworu magnetycznego | DC27V±15% |
| typ gniazda | ER DT04-2P |