| Nazwa produktu | hydrauliczny 2-pozycyjny 6-drogowy zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Wszystkie zewnętrzne interfejsy gwintowane | JIS B2351G3/8 |
| powierzchnia korpusu zaworu | obróbka powierzchni stopu cynku i niklu |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Nazwa produktu | KSV10-43-0-N SZPULA ZAWORÓW ELEKTROMAGNETYCZNYCH, 4-DROGOWE 2-POZYCYJNE Zawory, Elektromagnetyczny z |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 23 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | Produkcja hydraulicznych zaworów elektromagnetycznych proporcjonalnych, zaworów redukcyjnych proporc |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 240 barów / 350 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Płynny olej |
| Parametry elektryczne | zgodnie z żądaniem |
| Nazwa produktu | Rozdzielacze zaworów hydraulicznych z zaworem elektromagnetycznym, zestaw zaworów zasilających olej |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukujący ciśnienie naboju |
| Nazwa produktu | Niestandardowa konstrukcja układu hydraulicznego, zbiorniki zawodowe z zawórem magnetycznym, stalowe |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350bar dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | elektrozawory wkładów hydraulicznych |
| zawór typu 2 | pressure reduce valve. zawór redukcyjny ciśnienia. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Stalowy korpus zaworu z zestawem zasilania olejem pilotowym akumulatora membranowego wyprodukowanym |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukujący ciśnienie naboju |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N zawór elektromagnetyczny typu kartridżowego do portu oleju hydraulicznego z czterodro |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | zawór kulkowy / zawór kulkowy wysokiego ciśnienia |
|---|---|
| typy | Dwudrożny zawór wysokociśnieniowy/3-drogowy zawór kulowy/bezpośredni zawór kulowy VH2V/zawór kulowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | odciąć zawór |
| Nazwa produktu | KSV104754B-0-N Indywidualny zawór elektromagnetyczny typu kasetowego z portem olejowym z czterokieru |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | hydrauliczny zawór elektromagnetyczny proporcjonalny, proporcjonalny zawór redukcyjny ciśnienia KDPR |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 240 barów / 350 barów |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 lpm (14 gpm) |
| Średnie | Płyn olejowy |
| Parametry elektryczne | zgodnie z żądaniem |