| Nazwa produktu | VBCD-DE Podwójny wkład z przepływem 40L 60L hydrauliczny zawór przeciwważeniowy z stalowym blokem za |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar dla stalowej karoserii zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | sześciokrętowy zawór magnetyczny 2 pozycji |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 25 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 31MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Nazwa produktu | KSV10-47DL-0-N Podłącz 4-kierunkową, 3-pozycyjną hydrauliczną standardową wnękę VC10 zamiast zaworu |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | Jednokierunkowy zawór odcinający VRSE, hydrauliczny zawór zwrotny sterowany pilotem G1/4 G3/8 |
|---|---|
| Zastosowanie | układ hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | typ rurowy lub typ montażu płytowego |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | Zawór kulowy prosty BKH z gwintem G1/2 G3/4, wysokociśnieniowe zawory odcinające typu BHK |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 bar = 31,5 MPA |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | z wycięciem zaworu zawór kulkowy |
| Nazwa produktu | KLCD G3/8DE-A dwupilota zawór kontrolny na stalowym worku zaworu z G3/8 wielkości nitki zaworu nadce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar/210bar, typ QT500-7/6061-T6 |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stal QT 500-7 |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu KLCD 3/8 DEFL z wysokiej jakości stali z powierzchnią ze stopu cynku G3/8 Zawór Overce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 bar materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 barów w przypadku materiału aluminiowego |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Zawór równoważący z podwójnym pilotem o różnej wielkości gwintu i przepływie 20-180 l |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 0Barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |