| Nazwa produktu | Zawór zwrotny sterowany pilotem KDPC05-G3/8, hydrauliczny zawór blokujący z pojedynczym lub podwójny |
|---|---|
| Zastosowanie | części maszyn układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Typ rurowy |
| Materiał korpusu zaworu | QT500-7 |
| Media | Olej |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający VRDL z podwójnym zaworem zwrotnym sterowanym pilotem o pojemności 20-1 |
|---|---|
| Zastosowanie | Części zamienne do układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | typ montażu płytowego i typ rurowy |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Media | Zawór kontrolny oleju |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 dostosowane części hydrauliczne koparki, zawór przeciwwybuchowy do części zamiennych do |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 55 Mpa |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu ze stali SBKH QT500-7 z obróbką powierzchniową wysokociśnieniowego zaworu kulowego ze |
|---|---|
| typy | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min lub żądany przepływ |
| Zasada działania | Zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | pojedynczy zawór równoważący |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | ZAWOROWA SILNIKA |
| Materiał zaworu | QT500-7 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Materiał stalowy 351 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału aluminiowego 211 bar |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | AT500-7 / 6061-6T |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Materiał stalowy 351 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału aluminiowego 211 bar |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | hydrauliczny zawór kierunkowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów, 350 barów, 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |