| Nazwa produktu | K28DCF08-10-210 Zawór magnetyczny 8-drogowy 2-pozycyjny |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 100 barów |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Moc elektromagnesu | 20w |
| Nazwa produktu | 8 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 100 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo lub aluminium |
| Pochodzenie | Chiny kontynentalne |
| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | zawór hydrauliczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Zawór odciągający KRV-S08 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 35MB |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 30 lpm |
| Filtr | w ramach poziomu NAS9 |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 standardowa całość |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35 MPa |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KDPR08-33-0-N Kaienli dostosowane ciśnienie hydrauliczne redukujące proporcjonalny zawór elektromagn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | P: 350 barów, T: 30 barów |
| Znamionowe natężenie przepływu | 30 l/min, patrz tabela wydajności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |