| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2, CV10, CV12...różne otwory dostępne |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35Mpa |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | Zawór jednokierunkowy |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 standardowa całość |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 35 MPa |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KDPR08-33-0-N Kaienli dostosowane ciśnienie hydrauliczne redukujące proporcjonalny zawór elektromagn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | P: 350 barów, T: 30 barów |
| Znamionowe natężenie przepływu | 30 l/min, patrz tabela wydajności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwupozycyjna dwukierunkowa funkcja proporcjonalna |
| Produkt | KQHF28H1-25/60 hydrauliczny elektrozawór ze złączem DG lub ER Korpus zaworu stalowy 24V 12V |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |