| Nazwa produktu | KSV08-31L-0-N zawór nabojowy sterowany elektromagnetycznie, hydrauliczna 3-drogowa 2-pozycyjna wtycz |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 20 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór 3-drogowy, 2-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV08-47DL-0-N wszelkiego rodzaju elektrozawór z wtyczką, standardowy zawór kasetowy z podwójną cewk |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Pozycja 4-kierunkowa 3 |
| Nazwa produktu | rozdzielacze zaworów hydraulicznych |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | rozdzielacze zaworów hydraulicznych |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 351 barów / 211 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 36Mpa/ 22Mpa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukujący ciśnienie naboju |
| Nazwa produktu | Zawór centrujący VBCD |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KLCD G1/2 DF/FL dwa wkłady zawór nadcentralny z G1/2 wielkości nitki podwójny zawór ulgowy rurkowy n |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stal QT 500-7 |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | Pompy ciężarowe lub maszyny przemysłowe z jednym wkładem zaworu nadcentralnego, podwójny zawór przec |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360bar / aluminium 220 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 36Mpa |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | wóz pompowy / maszyna przemysłowa pojedynczy zawór centralny, podwójny zawór przeciwwagi, gwint olej |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360 bar lub aluminium 220 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 36 MPa |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | ZAWÓR PRZEKŁADNIOWYCH Pojedynczych kasetowych, podwójny zawór przeciwwagi Wysh G1/2 Gwint olejowy |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 361bar / aluminium 221 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 360 barów |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |