| Nazwa produktu | rozdzielacze zaworów hydraulicznych |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | KSV08-47C-0-N ELEKTROZAWÓR WKŁADOWY 3 POZYCYJNY, 4 PORTOWY CENTRUM ZAMKNIĘTY Sterowanie włącznikiem/ |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | Dostosowane hydrauliczne rozgałęźniki zaworów z aluminiowym korpusem zaworu, rozgałęźniki zaworów hy |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Hydrauliczne kolektory zaworowe, stalowy hydrauliczny blok zaworowy, korpus zaworu QT500-7 z obróbką |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Aluminiowe rozdzielacze zaworów hydraulicznych 6061-T6 / blok zaworów OEM ODM, korpus zaworu antykor |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar/210bar, typ QT500-7/6061-T6 |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Aluminiowe rozdzielacze zaworów hydraulicznych 6061-T6 / blok zaworów OEM ODM, korpus zaworu antykor |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar/210bar, typ QT500-7/6061-T6 |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | stalowy korpus zaworu z hydraulicznymi kolektorami zaworów redukcyjnych proporcjonalnego zaworu elek |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Hydrauliczne rozgałęźniki zaworowe, przepływ znamionowy, elektryczny, hydrauliczny zawór elektromagn |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Dostępne rozgałęźniki zaworów OEM ODM z układem hydraulicznym zespołu zaworów Sloenoid wykorzystują |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | dla 6061-6T: 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Dostępne rozgałęźniki zaworów OEM ODM z układem hydraulicznym zespołu zaworów Sloenoid wykorzystują |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | dla 6061-6T: Korpus aluminiowy 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa, ciśnienie materiału stalowego lub aluminiowego jest inne |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |