| Nazwa produktu | Niestandardowa konstrukcja układu hydraulicznego, zbiorniki zawodowe z zawórem magnetycznym, stalowe |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350bar dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | elektrozawory wkładów hydraulicznych |
| zawór typu 2 | pressure reduce valve. zawór redukcyjny ciśnienia. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Rozdzielacze zaworów hydraulicznych z zaworem elektromagnetycznym, zestaw zaworów zasilających olej |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukujący ciśnienie naboju |
| Nazwa produktu | Rozdzielacze zaworów elektromagnetycznych koparek OEM, hydrauliczne zasilanie olejem sterującym do d |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360 bar / 220 bar w zależności od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 36Mpa/ 22MPa |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Układ hydrauliczny koparki wykorzystujący zawór zasilania olejem sterującym, zestaw zasilania olejem |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Maksymalne ciśnienie 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | hydrauliczne zawory elektromagnetyczne |
| zawór typu 2 | pressure reduce valve. zawór redukcyjny ciśnienia. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Indywidualna konstrukcja układu hydraulicznego, kolektory zaworów z zaworem elektromagnetycznym, kor |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350bar dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | podłączyć elektrozawory |
| zawór typu 2 | pressure reduce valve. zawór redukcyjny ciśnienia. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Indywidualny projekt układu hydraulicznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 360bar dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 220bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | wtyczki do zaworów elektromagnetycznych |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia. zawór elektromagnetyczny proporcjonalny |
| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Indywidualny projekt układu hydraulicznego |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| typ zaworu 1 | podłączyć elektrozawory |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Indywidualny projekt układu hydraulicznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 360 barów dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 220 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | wtyczki do zaworów elektromagnetycznych |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia. zawór elektromagnetyczny proporcjonalny |
| Nazwa produktu | KSV08-47BL-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójnym złączem DIN43650 lub gwintowany zaw |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maksymalnie 328 ml/min przy 210 barach |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |