| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N dwukierunkowa dwukierunkowa wtyczka hydrauliczna w zaworze magnetycznym,-2-2 zawor magn |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | Zawór magnetyczny typu wkładu KSF12-23-0-N, zawór magnetyczny typu wkładu z naciągiem ER DG DL |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 dostosowane części hydrauliczne koparki, zawór przeciwwybuchowy do części zamiennych do |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 55 Mpa |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | KSV10-25-0-N VC10-2 zawór elektromagnetyczny hydrauliczny wnękowy dwudrogowy dwupołożeniowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 barów |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający VRSD z najlepszym cenowo zaworem zwrotnym sterowanym pilotem, wykonany |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe/komercyjne/mieszkaniowe |
| Rodzaj połączenia | Płyta / Rurka / Kołnierz |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | Jednostronnego typu hydrauliczny zawór kontrolny |
|---|---|
| Otwór do otworów | Wnęka VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |