| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | VBCD-SEA jednokartonkowy zawór stalowy zawór równowagi nadwozia, podwójny zawór reliefowy zawór nadc |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | zestaw zaworu równoważącego |
| Materiał zaworu | Korpus zaworu ze stali |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-FL pilot operacji zaworu overcenter z podwójnym zaworu równowagi na bazie stalowego korpusu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | konstrukcja stalowa 350bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa i 210Mpa, w zależności od nadwozia zaworu |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2, CV10, CV12... zależy od wyboru |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | KSXS08S-60-350 Wykonany przez firmę Kaienli zawór zwrotny sterowany pilotem, kolektory z zaworem odc |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 35 Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter lub zawór równoważący lub podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrot |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KSXS08S-60-350 Wykonany przez firmę Kaienli zawór zwrotny sterowany pilotem, kolektory z zaworem odc |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Opakowanie | PE / karton / drewniane pudełko / paleta lub na żądanie |
| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór zwrotny |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowe otwory próżniowe VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie znamionowe 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ nominalny 30 l/min |
| Zasada działania | typ zaworu kontrolnego jednokierunkowego |