| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 2-DROŻNY 2-POZYCYJNY |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 360 barów |
| Przepływ znamionowy | 114 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KSF08-22-0-N Koparka hydrauliczna zawór elektromagnesu, otwór wnęki VC12 z gwintowaną zaworem elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 76 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF10-22-0-N Koparka hydrauliczna zawór elektromagnesu, otwór wnęki VC12 z gwintowaną zaworem elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC08-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 76 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KSV10-47BL-0-N czteroportowy zawór suwakowy + standardowy zawór hydrauliczny z dwoma złączami można |
|---|---|
| Otwór do otworów | standardowy otwór VC08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | KSV10-23LP-0-N VC10-2 Wnęka Elektrozawórka Hydraulis z dwoma drogami po drugiej pozycji |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | 2-drogowy 2-pozycyjny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 113 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | KSP08-25-0-N hydrauliczny elektrozawór z funkcją kierunkową, zawór proporcjonalny, proporcjonalny za |
|---|---|
| Otwór do otworów | 3-4 16 UNF |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Opis | Dwa poDescription : napęd proporcjonalny elektromagnetyczny, dwukierunkowy, bezpośrednio działający |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |