| Nazwa produktu | KPR58-38A-0-N Zawór obniżający ciśnienie z otworem do otworu VC08-3 standardowy zawór obniżający ciś |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 390 barów (5700 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maks. 18 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KPRDB-LAN Zawór obniżający ciśnienie ze standardowym otworem otworem T-11A |
|---|---|
| Wgłębienie | T-11A |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 40 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KLCD-1-2DE z dwoma zaworami równoważącymi, zaworem centralnym G1/2 z podwójnymi wkładami |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływu | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu KLCD 3/8 DEFL z wysokiej jakości stali z powierzchnią ze stopu cynku G3/8 Zawór Overce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 bar materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 barów w przypadku materiału aluminiowego |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający VRSD z pojedynczym wkładem i sterowanym pilotem zaworem zwrotnym G1/2 |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe/komercyjne/mieszkaniowe |
| Rodzaj połączenia | Płytowy/rurowy |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | VRSL-FL ze stalowym korpusem zaworu, hydraulicznym zaworem zwrotnym sterowanym pilotem |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | rury lub płyty |
| Cechy | Materiał QT500-7 |
| Media | Płynny olej |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór blokujący KDPS5A1-G3/8-FL z pojedynczym wkładem, z jednym pilotowanym zaworem zwr |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | typu rurowego lub płytowego |
| Cechy | Obróbka materiału QT500-7 |
| Media | Używanie oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Zawór hydrauliczny VRDD z podwójnym wkładem i gwintem G1/4 G1/2 G3/4 G3/8 sterowany pilotem |
|---|---|
| Zastosowanie | Części hydrauliczne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego lub płytowego |
| Materiał korpusu zaworu | Materiał bloku zaworowego QT500-7 |
| Media | Zawór kontrolny oleju |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór odcinający VRDL z podwójnym zaworem zwrotnym sterowanym pilotem o pojemności 20-1 |
|---|---|
| Zastosowanie | Części zamienne do układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | typ montażu płytowego i typ rurowy |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Media | Zawór kontrolny oleju |