| Nazwa produktu | sześciokrętowy zawór magnetyczny 2 pozycji |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 25 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 31MPa |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Korpus ze stali, żelaza lub aluminium |
| Produkt | KQHF28H1-25/60 hydrauliczny elektrozawór ze złączem DG lub ER Korpus zaworu stalowy 24V 12V |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 60 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min; |
| Zakres temperatury pracy | -20°C-+90°C |
| Użyj zakresu czystości | Użyj zakresu czystości |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa przepływu |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Zawór zwrotny sterowany pilotem KDPC05-G3/8, hydrauliczny zawór blokujący z pojedynczym lub podwójny |
|---|---|
| Zastosowanie | części maszyn układu hydraulicznego |
| Rodzaj połączenia | Typ rurowy |
| Materiał korpusu zaworu | QT500-7 |
| Media | Olej |
| Nazwa produktu | dostawa oleju pilotowego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |
| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | zawór hydrauliczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | zawór przepływowy |
|---|---|
| Wgłębienie | Wnęka T-19A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 480 lpm |
| Poziom wycieku wewnętrznego | w granicach 200 ml/min przy 100 barach dla jednego portu |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |