| Nazwa produktu | KSV10-25-0-N VC10-2 zawór elektromagnetyczny hydrauliczny wnękowy dwudrogowy dwupołożeniowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące kontroli przepływu gazu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Typ rurowy |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Zawór równoważący z podwójnym pilotem o różnej wielkości gwintu i przepływie 20-180 l |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 0Barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Materiał | VRDD Zawór awaryjny z dwoma wkładami z hydraulicznym zawórem blokady z dwoma wkładami |
|---|---|
| Zastosowanie | części zamienne maszyn |
| Rodzaj połączenia | rurowe lub uszczelnione olejem |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Zawór magnetyczny typu wkładu KSF12-23-0-N, zawór magnetyczny typu wkładu z naciągiem ER DG DL |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 bar = 5075 psi |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | Pozycja dwustronna |
| Nazwa produktu | KSV10-24-0-N VC10-2 hydrauliczny zawór elektromagnetyczny wnękowy z dwukierunkowym, dwupozycyjnym |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF16-22-0-N Hydraforce Wymiana standardowa zawór elektromagnesu hydraulicznego z dwoma drogami dwom |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSF12-22-0-N Dwukierunkowa wnęka VC-10 z gwintem hydraulicznym zastawką elektromagnesu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 60 litrów na minutę |
| Zasada działania | Elektrozawór kasetowy |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-DROŻNEGO ZAWORU ELEKTROMAGNETYCZNEGO WŁĄCZONEGO |
| Nazwa produktu | KSV08-47CL-0-N Sterowanie włączaniem/wyłączaniem podwójnych cewek 4-drogowy 3-pozycyjny zawór elektr |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | Przy maksymalnym 11,4 l/min i 207 barach (3000 psi) maksymalny współczynnik wycieku wynosi 278 ml/mi |
| Zasada działania | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |