| Product Name | customized hydraulic system design |
|---|---|
| Rated pressure | 361bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| valve type 1 | plug in solenoid valves |
| valve type 2 | pressure reducing valve/proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Indywidualny projekt układu hydraulicznego |
|---|---|
| Rated pressure | 361 bar pressure for steel |
| Maximum peak pressure | 221 bar pressure for aluminium |
| typ zaworu 1 | podłączyć elektrozawory |
| valve type 2 | pressure reduce valve. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | Indywidualny projekt układu hydraulicznego |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 360 barów dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 220 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | wtyczki do zaworów elektromagnetycznych |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia. zawór elektromagnetyczny proporcjonalny |
| Nazwa produktu | rozdzielacze zaworów hydraulicznych |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Zespół zasilania olejem sterującym z kolektorami zaworów ze stali lub aluminium z akumulatorem membr |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Hydrauliczny zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Zawór przeciwwybuchowy KFBV-150/550 dla układu hydraulicznego, hydrauliczne części zamienne do kopar |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 55 Mpa |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 dostosowane części hydrauliczne koparki, zawór przeciwwybuchowy do części zamiennych do |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 55 Mpa |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | Zawór wybuchowy układu hydraulicznego KFBV-150/550 do samochodów ciężarowych, produkcja zaworów hydr |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 550 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 55 Mpa |
| Typ zaworu | zawór zatrzymujący płomień |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór załadunkowy KFBV-150/550, zawór przeciwwybuchowy o dużej wytrzymałości, zawór prz |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 55 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Wysokie ciśnienie 550 barów |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Stal, żelazo, aluminium |
| Nazwa produktu | KFBV-150/550 Obudowa zaworów w wykonaniu Ex Ex-m i obudowa ognioszczelna Ex-t Hydrauliczny zawór prz |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 55 MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Wysokie ciśnienie 550 barów |
| Typ zaworu | zawór przeciwwybuchowy |
| Materiał zaworu | Materiał QT500-7 |