| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa hydraulicznego |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Poziom wycieku wewnętrznego | 2 porty przy 10 barach, maksymalnie 5 kropli/minutę |
| Nazwa produktu | KPR58-38A-0-N Zawór obniżający ciśnienie z otworem do otworu VC08-3 standardowy zawór obniżający ciś |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 390 barów (5700 psi) |
| Przepływ znamionowy | Maks. 18 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KPRDB-LAN Zawór obniżający ciśnienie ze standardowym otworem otworem T-11A |
|---|---|
| Wgłębienie | T-11A |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 40 l/min |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | KSQMV-B jednokierunkowy zawór, jednokierunkowy rurkowy zawór gazu, jednokierunkowy zawór gazu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Typ rurowy |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Wymagania dotyczące kontroli przepływu gazu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | Typ rurowy |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zestaw zaworu równoważącego |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |
| Nazwa produktu | zawór przeciwważeniowy obsługiwany przez pilota |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | VBCD-ED-A G1/2 z zaworem centralnym z podwójnym wkładem o przepływie 60 l i zaworem równoważącym z p |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL z dwoma zaworami nabojowymi dostosowanymi do potrzeb klien |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Zestaw jednokierunkowego hydraulicznego zaworu odcinającego VRSL z małym pilotowym zaworem zwrotnym |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | rury lub płyty |
| Cechy | Materiał stalowy |
| Media | Płynny olej |