| Nazwa produktu | Pompy ciężarowe lub maszyny przemysłowe z jednym wkładem zaworu nadcentralnego, podwójny zawór przec |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 361 bar / aluminium 221 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 360 barów |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | zawór kontrolny bezwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów/350 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | Rozdzielacz proporcjonalny 2-2 |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2S |
| Współczynnik ciśnienia | 210 barów (3000 psi) |
| Wskaźnik przepływu | Do 20 l/min, mniej niż 5 kropli/min w temperaturze 210 barów (3000 psi) |
| Zasada działania | 70 Hz |
| Nazwa produktu | Zawór bezpieczeństwa przepływu |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Korpus zaworu KLCD 3/8 DEFL z wysokiej jakości stali z powierzchnią ze stopu cynku G3/8 Zawór Overce |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350 bar materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 barów w przypadku materiału aluminiowego |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór zwrotny sterowany pilotem, wykonany ze stalowego korpusu, blok zaworowy QT500-7 |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Opakowanie | Karton/drewniane pudełko/paleta/na żądanie |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 25 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | zawór nadmiarowy/zawór przelewowy |
|---|---|
| Wgłębienie | T-18A |
| Ciśnienie nominalne | 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 760 l/min |
| Temperatura pracy | -40 °C~120 °C (standardowa uszczelka z gumy nitrylowej) |