| Nazwa produktu | Zawór elektromagnetyczny 4-drogowy, 3-pozycyjny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-3 |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 300 ml/min |
| Zasada działania | trzy pozycje dwukierunkowe (pojedynczy stożek, normalnie zamknięty) |
| Nazwa produktu | Ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-3 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 60 l/min |
| Zasada działania | trójdrogowy zawór suwakowy |
| Nazwa produktu | 2 pozycja 6 sposób |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 250 barów |
| Typ zaworu | w przypadku wyłączonego zaworu magnetycznego |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Pochodzenie | Chiny (część lądowa |
| Nazwa produktu | Odwrotnie proporcjonalny zawór przelewowy (zawór stożkowy) do sterowania pilotem |
|---|---|
| Wgłębienie | VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | 5 l/min |
| Zasada działania | Dwie pozycje w dwie strony |
| Nazwa produktu | zawór kontrolny bezwrotny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC 06, VC08-2, CV10, CV12, CV16 |
| Ciśnienie nominalne | 250 barów, 350 barów, 420 barów |
| Przepływ znamionowy | 30 l/min, 75 l/min, 95 l/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | Proporcjonalny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Otwór wgłębienia zaworu | TC05013 |
| Ciśnienie nominalne | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Znamionowe natężenie przepływu | 10 l/min, patrz wykres skuteczności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | KSV10-47DL-0-N Podłącz 4-kierunkową, 3-pozycyjną hydrauliczną standardową wnękę VC10 zamiast zaworu |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka VC10-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 l/min |
| Zasada działania | Zawór 4-drogowy, 3-pozycyjny |
| Nazwa produktu | Proporcjonalny zawór elektromagnetyczny |
|---|---|
| Otwór wgłębienia zaworu | TC05013 |
| Ciśnienie nominalne | P: 50 bar, T: 30Bar |
| Znamionowe natężenie przepływu | 10 l/min, patrz wykres skuteczności |
| Zakres temperatury | -20 ℃ do 90 ℃, standardowa uszczelka z kauczuku nitrylowego |
| Nazwa produktu | jednokierunkowy zawór dławiący |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 barów |
| Typ zaworu | Zawór elektromagnetyczny |
| Materiał zaworu | Stal żelazo |
| Nazwa produktu | KPV72-31 2-pozycyjny, 3-drogowy proporcjonalny zawór przepływu VC12-3 Hydraforce i hydrauliczny zawó |
|---|---|
| Wgłębienie | VC12-3 |
| Ciśnienie nominalne | 24 MPa |
| Wskaźnik przepływu | Zakres A: 53 l/min (14 gal/min) Zakres B: 31 l/min (8 gal/min) Uwaga: Aby zwiększyć przepływ dwukier |
| Średnie | Olej mineralny o lepkości od 7,4 do 420cSt (50 do 2000ssu) lub olej syntetyczny o właściwościach sma |