| Materiał | VRDD Zawór awaryjny z dwoma wkładami z hydraulicznym zawórem blokady z dwoma wkładami |
|---|---|
| Zastosowanie | części zamienne maszyn |
| Rodzaj połączenia | rurowe lub uszczelnione olejem |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |
| Nazwa produktu | Dostosowane hydrauliczne rozgałęźniki zaworów z aluminiowym korpusem zaworu, rozgałęźniki zaworów hy |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Hydrauliczne kolektory zaworowe, stalowy hydrauliczny blok zaworowy, korpus zaworu QT500-7 z obróbką |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Aluminiowe rozdzielacze zaworów hydraulicznych 6061-T6 / blok zaworów OEM ODM, korpus zaworu antykor |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar/210bar, typ QT500-7/6061-T6 |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Aluminiowe rozdzielacze zaworów hydraulicznych 6061-T6 / blok zaworów OEM ODM, korpus zaworu antykor |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar/210bar, typ QT500-7/6061-T6 |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/ 21MPa, zależy od rodzaju materiału |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | stalowy korpus zaworu z hydraulicznymi kolektorami zaworów redukcyjnych proporcjonalnego zaworu elek |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów zależy od rodzaju materiału korpusu zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | Dostępne rozgałęźniki zaworów OEM ODM z układem hydraulicznym zespołu zaworów Sloenoid wykorzystują |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | dla 6061-6T: Korpus aluminiowy 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa, ciśnienie materiału stalowego lub aluminiowego jest inne |
| typ zaworu 1 | Zawór elektromagnetyczny |
| zawór typu 2 | zawór redukcyjny ciśnienia naboju |
| Nazwa produktu | KSV12-24-0-N hydrauliczny zawór magnetyczny do koparki, otwór do otworu VC12 z walcowanym zaworem ma |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC12-2 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 76 l/min |
| Zasada działania | dwukierunkowy zawór magnetyczny dwukierunkowy |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-STRONNA |
| Nazwa produktu | KSV10-40-0-N hydrauliczny zawór elektromagnetyczny z podwójną cewką, 2-pozycyjny 4-drogowy zawór ste |
|---|---|
| Otwór do otworów | Standardowa wnęka V08-4 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 11,40 l na minutę |
| Zasada działania | 2 POZYCJA 4-DROŻNEGO ZAWORU ELEKTROMAGNETYCZNEGO WŁĄCZONEGO |