| Materiał | VRSE G1/2 G1/4 wielkość nici jednopilotowy zawór kontrolny, jeden zawór kontrolny hydrauliczne bloka |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | Dostępne płyty/rury/flansze |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju |
| Nazwa produktu | VH2V Dwupozycyjny, trójdrogowy, wysokociśnieniowy hydrauliczny zawór kulowy ze stali nierdzewnej Zaw |
|---|---|
| typy | Dwuwymiarowy zawór wysokiego ciśnienia, trójwymiarowy zawór kulkowy /WH2V bezpośredni zawór kulkowy |
| Ciśnienie nominalne | 315 barów |
| Przepływ znamionowy | 20 l/min, może również służyć jako przepływ żądania |
| Zasada działania | zawór odcinający/zawór kulowy wysokiego ciśnienia |
| Nazwa produktu | Niestandardowa konstrukcja układu hydraulicznego, zbiorniki zawodowe z zawórem magnetycznym, stalowe |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Ciśnienie 350bar dla stali |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 210 bar dla aluminium |
| typ zaworu 1 | elektrozawory wkładów hydraulicznych |
| zawór typu 2 | pressure reduce valve. zawór redukcyjny ciśnienia. proportional solenoid valve |
| Nazwa produktu | KSV10-34-0-N Standardowy elektrozawór hydrauliczny ze złączem DG DIN43650, zawór hydrauliczny regulu |
|---|---|
| Otwór do otworów | VC10-3 |
| Odporność na ciśnienie | 350 barów (5075 psi) |
| Przepływ znamionowy | 22,70 litrów na minutę |
| Zasada działania | 3 sposób 2 pozycja zaworu magnetycznego |
| Nazwa produktu | zawór hydrauliczny |
|---|---|
| Wgłębienie | VC10-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | maksymalnie 80 lpm |
| Materiał zaworu | Stalowe |
| Nazwa produktu | Jednostronnego typu hydrauliczny zawór kontrolny |
|---|---|
| Otwór do otworów | Wnęka VC08-2 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Przepływ znamionowy | Przepływ 30L/min |
| Zasada działania | jednokierunkowy zawór zwrotny |
| Nazwa produktu | KLCD G1/2 DF/FL dwa wkłady zawór nadcentralny z G1/2 wielkości nitki podwójny zawór ulgowy rurkowy n |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów / 210 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa/21MPa |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stal QT 500-7 |
| Nazwa produktu | LD1-25-1DTTR-10 Zamiast tego hydrauliczny zawór odcinający typu Parker z podwójnym zaworem nadmiarow |
|---|---|
| Zastosowanie | Hydrauliczne części zamienne |
| Rodzaj połączenia | typ montażu rurowego i płytowego |
| Blok zaworowy | stal QT500-7 |
| Media | Zawór kontrolny oleju |
| Materiał | VRDE Z hydraforce zawór awaryjny z stalowym korpusem hydrauliczne pilot sterowany zawór blokady |
|---|---|
| Zastosowanie | System hydrauliczny |
| Rodzaj połączenia | Dostępne płyty/rury/flansze |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju |
| Materiał | KDPS5A1-G3/8-FL zawór zwrotny jednokierunkowy z zaworem zwrotnym sterowanym pilotem G3/8, stalowy hy |
|---|---|
| Zastosowanie | części zamienne maszyn |
| Rodzaj połączenia | Płyty montażowe i rurowe |
| Cechy | Antykorozyjne / zapobiegające wyciekom / trwałe |
| Media | Rodzaj oleju płynnego |