| Nazwa produktu | Pompy ciężarowe lub maszyny przemysłowe z jednym wkładem zaworu nadcentralnego, podwójny zawór przec |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350bar / aluminium 210 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zawór równoważący, zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-FL pilot operacji zaworu overcenter z podwójnym zaworu równowagi na bazie stalowego korpusu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | korpus stalowy 35Mpa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa i 209Mpa, zależy od korpusu zaworu |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-FL pilot operacji zaworu overcenter z podwójnym zaworu równowagi na bazie stalowego korpusu |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | konstrukcja stalowa 350bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35Mpa i 210Mpa, w zależności od nadwozia zaworu |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | ze stopem cynkowo-niklowym 30L 60L 95L hydrauliczny zawór centrujący, zawór przeciwwagi typu VBSO |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | Zawór przeciwwagarowy |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-DE Podwójny wkład z przepływem 40L 60L hydrauliczny zawór przeciwważeniowy z stalowym blokem za |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar dla stalowej karoserii zaworu |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zawór nadcentralny |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | zestaw zaworu równoważącego |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | ZAWOROWA SILNIKA |
| Materiał zaworu | QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | pojedynczy zawór równoważący |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 |
| Nazwa produktu | zawór przeciwważeniowy obsługiwany przez pilota |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | KLCD-1-2DE z dwoma zaworami równoważącymi, zaworem centralnym G1/2 z podwójnymi wkładami |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | QT500-7 350bar / 6061-T6 210bar |
| Zakres przepływu | od 20 litrów do 150 litrów zgodnie z żądaniem |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | stali QT 500-7 lub 6061-T6 |