| Nazwa produktu | VBCD-SEA jednokartonkowy zawór stalowy zawór równowagi nadwozia, podwójny zawór reliefowy zawór nadc |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 35MPa |
| Typ zaworu | zestaw zaworu równoważącego |
| Materiał zaworu | Korpus zaworu ze stali |
| Nazwa produktu | KLCD G3/8 DEFL podwójny pilotowy zawór zwrotny na bazie stali QT500-7 korpus zaworu z zaworem równow |
|---|---|
| rozmiar otworu olejowego | G3/8 |
| Ciśnienie nominalne | 350 barów |
| Typ zaworu | zawór przeciwbalansu pilota |
| Materiał zaworu | stal QT500-7 lub materiał aluminiowy |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór równoważący VBCD-SE-FL G1/2, wykonany w Chinach, pojedynczy zawór równoważący ze |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 350 barów dla materiału stalowego |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 210 barów dla materiałów aluminiowych |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | Stal lub aluminium |
| Nazwa produktu | Zawór centrujący VBCD |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | Typ materiału stalowego 350 barów |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Typ materiału: aluminium, ciśnienie 210 barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Pompy ciężarowe lub maszyny przemysłowe z jednym wkładem zaworu nadcentralnego, podwójny zawór przec |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360bar / aluminium 220 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 36Mpa |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | Hydrauliczny zawór zwrotny KLDC 1/2DF/FL z podwójnym zaworem zwrotnym o rozmiarze gwintu G1/2 |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 35MPa |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | 350 0Barów |
| Typ zaworu | zawór overcenter / zawór równoważący / podwójny zawór zwrotny overcenter, pojedynczy zawór zwrotny o |
| Materiał zaworu | AT500-7 lub 6061-6T |
| Nazwa produktu | Pompy ciężarowe lub maszyny przemysłowe z jednym wkładem zaworu nadcentralnego, podwójny zawór przec |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 361 bar / aluminium 221 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 360 barów |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | ZAWÓR PRZEKŁADNIOWYCH Pojedynczych kasetowych, podwójny zawór przeciwwagi Wysh G1/2 Gwint olejowy |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 361bar / aluminium 221 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 360 barów |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | wóz pompowy / maszyna przemysłowa pojedynczy zawór centralny, podwójny zawór przeciwwagi, gwint olej |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 360 bar lub aluminium 220 bar na życzenie |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 36 MPa |
| Typ zaworu | zawór centrujący/zawór przeciwwagi |
| Materiał zaworu | zwykle z materiału stalowego QT500-7 |
| Nazwa produktu | VBCD-SE-3VIE hydrauliczny zawór nadcentralny produkowany w Chinach |
|---|---|
| Ciśnienie nominalne | 351 bar / aluminium 210 bar |
| Maksymalne ciśnienie szczytowe | Ciśnienie 35 MPa |
| Typ zaworu | ZAWOROWA SILNIKA |
| Materiał zaworu | QT500-7 |